ПЕРША
БЛАГОДІЙНА
СИСТЕМА УКРАЇНИ

ДОЛУЧИТИСЯ
"Якщо не ми, то хто крім нас!?"
(048) 796-88-06 |ОДЕСА (044) 592-88-06 |КИЇВ ФІНАНСОВІ ЗВІТИ

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Преамбула
За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені на сайті.
 
Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), а його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець ). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, т. Е. По засобом мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупцем з Товаром.
 
У разі прийняття умов цього договору (т. Е. Публічної оферти), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем.
 
Натискання на сторінках сайту fsi.org.ua у відповідному розділі кнопки «ЗАМОВИТИ» означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, взяв до виконання умови Договору, які вказані нижче.
 
При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісний Замовлення і за невиконання умов цього Договір Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «ЗАМОВИТИ», «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», « КУПИТИ », яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.
 
Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони вибирають і, в разі необхідності, застосовують українське законодавство.
 
ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:
 
1. Сайт - web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет fsi.org.ua задопомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.
 
2. Користувач (ВИ) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 - річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і / або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.
 
3. Покупець - Користувач, який здійснив покупку на сайті Інтернет fsi.org.ua
 
4. Адміністрація сайту - fsi.org.ua
 
5. Угода - дана публічна оферта, включаючи всі її умови.
 
6. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані їм товари і / або послуги. Продавцем може бути як Адміністрація так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та / або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).
 
7. Товар - товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.
 
8. Замовлення - звернення Користувача через Сайт і / або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.
 
9. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.
 
10. Одержувач - особа, зазначена Платником в формі замовлення в якості особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.
 
11. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.
 
12. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.
 
13. Оферта - публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу, на існуючих умовах, зазначених в Договорі.
 
14. Акцепт - повне й беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
 
15. Акція - захід, спрямований на збільшення обсягів продажів, на привернення уваги споживачів до продукції, на зміцнення становища організації на ринку. Акції на сайті: fsi.org.ua публікуються в формі: подарунків, бонусів або знижок.
 
15. Кур'єрська доставка - безпосередня передача иція вважається зустрічній офертою і має бути прийнято Користувачем. Прийняттям зустрічній оферти вважається фактичне отримання Користувачем і / або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічній офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.
 
1.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами є оплата та / або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.
 
1.10. Сторони погоджуються, що напрямок Продавцем і / або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і формах оплати, статус та / або зміни статусу замовлення і т.п., відправлених Продавцем і / або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.
 
1.11. Доставка товару здійснюється компанією перевізником «Нова Пошта» шляхом самовивозу з відділень «Нової Пошти» або самостійним вивезенням товару клієнтом з магазина за адресою: м.Харків, вул. Державінська, 38.
 
Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії перевізника, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населених пункт, в якому представлено відділення компанії перевізника. Доставка придбаного Користувачем товару здійснюється за рахунок покупця.
 
Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської та Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів / послуг Продавця, розміщених на сайті Ініціатором, може збільшуватися або зменшуватися без попереднього повідомлення.
 
1.12. Моментом отримання товару Одержувачем підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовного Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно-транспортна накладна і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність видимих пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі проблем на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.
 
1.13. При прийнятті (акцептування) оферти Продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлена підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та / або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.
 
2. ТЕРМІН ТА УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ.
 
2.1. Доставка замовлення здійснюється транспортною компанією зазначеної в замовленні і узгоджений з Покупцем термін.
 
2.2. У разі неможливості з боку Покупця отримати товар в обумовлену дату і час, нова дата доставки одноразово узгоджується з Покупцем в телефонному режимі.
 
3. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ.
 
3.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і включає в себе всі передбачені законодавством податки, вказується на сайті: fsi.org.ua. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, зазначені на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
 
3.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.
 
3.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно оформленого Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:
 
Готівковий розрахунок;
 
Безготівковий розрахунок;
 
за допомогою електронних платіжних систем;
 
за допомогою платіжних терміналів.
 
3.4.Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.
 
3.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.
 
3.6. Доставка Замовлення Продавцем виконується після повної оплати Товару
 
3.7. Ціна Товару, що вказана на сайті: fsi.org.ua, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже замовлений або оплачений Покупцем Товар зміні не підлягає.
 
3.8. Відсоток перевізника «Нова пошта» за доставку грошей від Покупця Продавцю покупець оплачує додатково.
 
3.9. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого, можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.
 
4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
 
4.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.
 
4.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті в розділі Контакти
 
4.3. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.
 
4.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден із розділом Про приватну Сайту, а також з умовами цієї Угоди.
 
4.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.
 
4.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.
 
4.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесингового центру та інших технічних пристроїв для проведення оплат. 4.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.
 
4.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.
 
4.10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).
 
4.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару по невірному адресою або видачу товару невірного Одержувачу, все пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.
 
4.12. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам.
 
4.13. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.
 
4.14. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.
 
5. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ
 
5.1. Повернення Товару належної якості:
 
5.1.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, вказаних в п. 7.2.4. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також в наявності документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.
 
5.1.2. При відмові Покупця від Товару згідно п.5.1.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення.
 
5.1.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 3 днів з дня повернення Товару.
 
5.1.4. При поверненні Покупцеві сплаченої за Товар належної якості грошової суми Продавець має право утримувати з неї суму, на яку знизилася вартість товару з-за повного або часткового використання товару.
 
5.2. Повернення Товару неналежної якості:
 
5.2.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.
 
5.2.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
 
5.2.3. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
 
5.2.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'яв